Ogrzewanie Pacjenta

System ogrzewania pacjenta w zapobieganiu nieumyślnej hipotermii.

AlphaCore5
System ogrzewania dla dorosłych

AlphaCore5 AlphaCore5

Istnieje wiele dowodów klinicznych świadczących o korzyściach płynących z ogrzewania pacjenta w zapobieganiu nieumyślnej hipotermii. Korzyści płynące z ocieplenia są niezaprzeczalne, takie jak niższa zachorowalność oraz śmiertelność, niższe wskaźniki zakażeń, mniejsza utrata krwi oraz szybszy czas powrotu do zdrowia.

System ogrzewania pacjenta AlphaCore 5 zapewnia bezpieczne i kontrolowane ogrzewanie, pomagając w utrzymaniu normotermii. System łączy w sobie efektywny transfer termiczny z prostotą użytkowania, dzięki czemu przewyższa inne dostępne obecnie metody ogrzewania. Opatentowana technologia ogrzewania ma zastosowanie w środowiskach noworodkowych, pediatrycznych i okołooperacyjnych.

AlphaCore5 AlphaCore5

Okołooperacyjne

Zastosowanie tej innowacyjnej, ale dobrze ugruntowanej technologii w środowisku okołooperacyjnym, zapewnia nie tylko optymalną opiekę nad pacjentem, ale także zapewnia znaczne korzyści finansowe poprzez znacznie niższe koszty w porównaniu z innymi metodami ogrzewania. Dzięki tej technologii ogrzanie wszystkich pacjentów jest znacznie tańsze, wpływając korzystnie na każdego pacjenta.

Wytyczne kliniczne wspierają stosowanie tej technologii w przypadku pacjentów poddawanych operacjom, które niosą ze sobą ryzyko nieumyślnej hipotermii. Przeglądy szpitalne pokazują znaczne oszczędności kosztów przy stosowaniu tej technologii w porównaniu z technologiami wymuszonego przepływu powietrza używanymi przez jednego pacjenta.

Cechy i zalety

Kompaktowy

  • Ergonomiczny, lekki i przenośny
  • Podłącz kilka akcesoriów ogrzewania do jednego kontrolera AlphaCore5
  • Kolorowy ekran dotykowy ułatwiający nawigację

Wygodny

  • Szybki i łatwy w użyciu
  • Uniwersalny materac może być używany do wszystkich stołów operacyjnych
  • Cicha praca, niski poziom hałasu

Kompletny

  • Może to być całościowe rozwiązanie okołooperacyjne
  • Obniżenie kosztów pracy oraz zmniejszenie zużycia energii
  • Nadaje się do stosowania u pacjentów z w każdym wieku i we wszystkich rozmiarach

Serwis urządzeń medycznych

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową oraz wszelką pomoc związaną z eksploatacją sprzętu medycznego dostępnego w naszej ofercie.

Zgłoszenia serwisowe prosimy kierować bezpośrednio do punktów serwisowych umieszczonych w paszportach technicznych, instrukcjach obsługi urządzeń lub bezpośrednio do nas: kontakt@medmech.pl.

Rozwiążemy każdy problem!

Doradztwo i wsparcie

W ramach współpracy zapewniamy doradztwo i merytoryczne wsparcie oraz kompleksową opiekę zarówno na etapie planowania zakupu (pozyskania brakujących środków), jak również przy jego finalizowaniu, a także w trakcie użytkowania wybranego sprzętu medycznego i jego serwisowania.

Stwarzamy możliwość wypróbowania każdego sprzętu podczas prezentacji w placówce służby zdrowia u potencjalnego użytkownika oraz wypożyczenia urządzeń na testy - sprzęt demo. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi i bardzo dobre relacje ze środowiskiem personelu medycznego - można nam zaufać!

MedMech
Michał Polański
ul. Józefa Marka 19a/38
34-600 Limanowa

NIP 6781523551
REGON 383551476

Partnerzy
EmMed     Neo Plus     Neo Plus     Blok Operacyjny
Syrmed
Top