Ogrzewanie Pacjenta

System ogrzewania pacjenta w zapobieganiu nieumyślnej hipotermii.

CosyTherm2
System ogrzewania noworodków i dzieci

CosyTherm2 CosyTherm2

Zarządzanie temperaturą ciała u noworodków jest często trudne. Aktywne ogrzewanie wcześniaków może zmniejszyć powikłania i poprawić wyniki. CosyTherm 2 to system ogrzewania pacjenta zaprojektowany specjalnie do stosowania u noworodków.

Lekki i kompaktowy kontroler CosyTherm 2 idealnie nadaje się do użytku na oddziałach porodowych, oddziałach położniczych, oddziałach intensywnej terapii noworodków i oddziałach specjalnej opieki dla niemowląt. Pastelowe kolory i cicha praca sprawiają, że CosyTherm 2 jest dyskretnym urządzeniem do utrzymania normotermii w tym wyjątkowym otoczeniu pielęgnacyjnym.

Ryzyko hipotermii na sali porodowej jest dobrze udokumentowane. System ogrzewania pacjenta CosyTherm 2 został zaprojektowany tak, aby pasował do przyłóżkowego urządzenia do resuscytacji noworodka LifeStart™, jako część wprowadzenia wsparcia termicznego przy najbliższej okazji.

Technologia ta zapewnia proste, skuteczne i niedrogie rozwiązanie dla wszystkich środowisk klinicznych oraz do aktywnego łagodzenia potencjalnej nieumyślnej hipotermii, gdziekolwiek może wystąpić.

CosyTherm2 CosyTherm2

Cechy i zalety

Kompaktowy

  • Ergonomiczny, lekki i przenośny
  • Podłącz kilka akcesoriów ogrzewania do jednego kontrolera CosyTherm2
  • Kolorowy ekran dotykowy ułatwiający nawigację

Wygodna
  • Szybki i łatwy w użyciu
  • Uniwersalny materac może być używany do wszystkich gondoli
  • Cichy w działaniu, aby poprawić rozwój neurologiczny

Kompletny
  • Całościowe rozwiązanie można stosować z pakietem dla OIOM-u
  • Obniżenie kosztów pracy oraz zmniejszenie zużycia energii
  • Zalecany zakres wagi do użycia: 500g do 10kg

Serwis urządzeń medycznych

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową oraz wszelką pomoc związaną z eksploatacją sprzętu medycznego dostępnego w naszej ofercie.

Zgłoszenia serwisowe prosimy kierować bezpośrednio do punktów serwisowych umieszczonych w paszportach technicznych, instrukcjach obsługi urządzeń lub bezpośrednio do nas: kontakt@medmech.pl.

Rozwiążemy każdy problem!

Doradztwo i wsparcie

W ramach współpracy zapewniamy doradztwo i merytoryczne wsparcie oraz kompleksową opiekę zarówno na etapie planowania zakupu (pozyskania brakujących środków), jak również przy jego finalizowaniu, a także w trakcie użytkowania wybranego sprzętu medycznego i jego serwisowania.

Stwarzamy możliwość wypróbowania każdego sprzętu podczas prezentacji w placówce służby zdrowia u potencjalnego użytkownika oraz wypożyczenia urządzeń na testy - sprzęt demo. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi i bardzo dobre relacje ze środowiskiem personelu medycznego - można nam zaufać!

MedMech
Michał Polański
ul. Józefa Marka 19a/38
34-600 Limanowa

NIP 6781523551
REGON 383551476

Partnerzy
EmMed     Neo Plus     Neo Plus     Blok Operacyjny
Syrmed
Top