Kardiologia

Nowoczesny, mobilny sprzęt i urządzenia do pomiaru fal EKG, tętna, arytmii, PAOD i parametrów pochodnych.

Kardia Mobile

Kardia Mobile 6L Kardia Mobile

Monitor EKG Kardia Mobile to przenośne, kieszonkowe urządzenie mobilne EKG, służące do monitorowania akcji serca (fali EKG) i wczesnego wykrywania zaburzeń. Dzięki niewielkim rozmiarom monitora EKG, badanie można wykonać w każdej chwili i w dowolnym miejscu.

Najnowszy produkt firmy AliveCore to pierwsze na świecie Mobilne 6-cio odprowadzeniowe EKG posiadające amerykański certyfikat FDA oraz europejski certyfikat CE. Cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów i pacjentów oraz jest polecany przez lekarzy kardiologów. Dzięki temu urządzeniu nie trzeba co chwilę wykonywać specjalistycznych badań typu holter EKG. Z Kardią można monitorować swoje zdrowie na bieżąco.

Kardia Mobile 6L

Urządzenie KardiaMobile 6L EKG to najdokładniejsze mobilne urządzenie do pomiaru fali EKG w dowolnym czasie i dowolnym miejscu przy użyciu twojego smartfonu. Dzięki KardiaMobile EKG – 6L – w dowolnym czasie będziesz mógł sprawdzić stan swojego serca. Dzięki zaawansowanej technologii KardiaMobile ma możliwość pokazania zapisów sześciu odprowadzeń: EKG I; II; III; aVL; aVR; aVF, a to wszystko bez konieczności odwiedzania lekarza.

Podobnie jak w przypadku poprzednika, na dokonanie pomiaru potrzebne jest jedyne 30 sekund. W tym krótki czasie urządzenie jest w stanie wykryć migotanie przedsionków, bradykardie, tachykardie czy wskazać normalną pracę serca. Dodatkowo dzięki większej liczbie odprowadzeń urządzenie mam możliwość wykrycia również takich arytmii jak: trzepotanie przedsionków, blok serca i PCV.

Wszystkie dokonane pomiary są zapisywane w aplikacji na twoim smartfonie dzięki czemu masz do nich stały dostęp. Każdy pomiar możesz również w dowolnym momencie wysłać do swojego lekarza w celu analizy. KardiaMobile 6L to najnowocześniejsze i najdokładniejsze urządzenie, dzięki któremu będziesz miał swoje serce pod stałą profesjonalna kontrolą.


Jak wykonać pomiar

  1. Otwórz aplikację Kardia na Twoim smartfonie.
  2. Wciśnij ikonę „ECG Recording”.
  3. Przyłóż dolną elektrodę urządzenia Kardia do lewego kolana lub kostki.
  4. Na górnych elektrodach umieść kciuki.
  5. Urządzenie samo rozpocznie dokonywanie pomiaru, a po upływie zaledwie 30 sekund będziesz miał wynik zapisany w aplikacji.
Zachęcamy do obejrzenia filmu pokazującego jak działa KardiaMobile 6L:

Kardia Mobile

Wynik Twojego EKG w 30 sekund. Migotanie przedsionków jest najczęstszą przyczyną występowania niedokrwiennego udaru mózgu. Teraz dzięki urządzeniu AliveCore możesz możesz wcześnie wykryć nieprawidłowości/zaburzenia. AliveCore to mobilne urządzenie do pomiaru fali EKG. Dzięki niewielkim rozmiarom (mniejsze niż karta kredytowa) będziesz je miał stale przy sobie, a pomiar wykonasz w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Sposób Pomiaru: Po uruchomieniu aplikacji KARDIA na urządzeniu z systemem Android lub IOS przyłóż palce do czujników AliveCore. Urządzenie samo rozpocznie pomiar, a po 30 sekundach otrzymasz wynik fali EKG, pokazujący ewentualne zagrożenia lub ich brak.

AliveCore:
  • pomiar fali EKG
  • rejestracja każdego dokonanego pomiaru
  • wynik pomiaru wyświetlony zaraz po skończonym pomiarze
  • możliwość uzyskania pełnej analizy pomiaru on-line
  • możliwość wysłania dokonanego pomiaru do naszego lekarza

Serwis urządzeń medycznych

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową oraz wszelką pomoc związaną z eksploatacją sprzętu medycznego dostępnego w naszej ofercie.

Zgłoszenia serwisowe prosimy kierować bezpośrednio do punktów serwisowych umieszczonych w paszportach technicznych, instrukcjach obsługi urządzeń lub bezpośrednio do nas: kontakt@medmech.pl.

Rozwiążemy każdy problem!

Doradztwo i wsparcie

W ramach współpracy zapewniamy doradztwo i merytoryczne wsparcie oraz kompleksową opiekę zarówno na etapie planowania zakupu (pozyskania brakujących środków), jak również przy jego finalizowaniu, a także w trakcie użytkowania wybranego sprzętu medycznego i jego serwisowania.

Stwarzamy możliwość wypróbowania każdego sprzętu podczas prezentacji w placówce służby zdrowia u potencjalnego użytkownika oraz wypożyczenia urządzeń na testy - sprzęt demo. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi i bardzo dobre relacje ze środowiskiem personelu medycznego - można nam zaufać!

MedMech
Michał Polański
ul. Józefa Marka 19a/38
34-600 Limanowa

NIP 6781523551
REGON 383551476

Partnerzy
EmMed     Neo Plus     Neo Plus     Blok Operacyjny
Syrmed
Top