Osłony na sprzęt medyczny

Jednorazowe obłożenia i osłony na sprzęt medyczny wykonane z wysokiej jakości folii polietylenowej.

Osłony na sprzęt medyczny

Osłony na sprzęt medyczny Osłony na sprzęt medyczny

Jednorazowe obłożenia i osłony na sprzęty medyczne wykonane są z wysokiej jakości folii polietylenowej. Są łatwe do ułożenia, ze specjalną formułą zapobiegającą blokowaniu, aby zapobiec przywieraniu folii PE do aparatury. Produkty oferowane przez naszą firmę posiadają szereg certyfikatów dotyczących zarówno użytych materiałów jak i procesu produkcji.

Szukasz jednorazowych osłon na całe urządzenie czy tylko niektóre jego elementy, potrzebujesz indywidualnych rozwiązań? Skontaktuj się z nami.

Cechy i zalety

  • Jałowe
  • Własne mocowanie
  • Odporne na uszkodzenia
  • Ochrona okablowania i akcesoriów

Jednorazowe osłony na mikroskop

  • Dopasowane do konkretnych typów mikroskopu
  • Jednorazowe osłony na mikroskop Zeiss® OPMI® (48mm lens holder)
  • Jednorazowe osłony na mikroskop Zeiss MD®/Möller Wedel/Hg Streit (65mm lens holder)
  • Jednorazowe osłony na mikroskop Leica® (70mm lens holder)

Jednorazowe osłony na sondy

Do stosowania z pokrywami sondy ultradźwiękowej oferujemy szeroki wybór osłon na sondę z wyborem materiału i opcjonalnymi ultradźwiękowymi żelowymi saszetkami. Nasz żel może być również stosowany w leczeniu pooperacyjnym. Brak szwów, które kolidują z obrazem ultradźwiękowym. Najwyższą uwagę przykłada się do produkcji, wysokiej jakości szczelnych szwów, aby zapobiec wszelkim naruszeniom obłożenia.

Jednorazowe osłony na ramię C

Zestawy i zasłony dla dowolnego ramienia C. Nasz system zacisków ramion C umożliwia pełne pokrycie ramion C, zachowując pełny zakres obrotów. Nasze zestawy C-Arm są dostarczane w etui organizatora, aby natychmiast zidentyfikować różne części zestawu. Oferujemy również szereg specjalnych woreczków do użycia z ruchem ramienia C od dolnego niejałowego pola do górnego sterylnego pola.

Jednorazowe osłony na kamery

Posiadamy szeroką gamę zasłon kamery w różnych wersjach. Na przykład z perforowaną końcówką lub elastyczną końcówką. Aplikacja jest prosta dzięki wkładce z pierścieniem lub kartonem. Oferujemy również specjalną serwetę z systemem łączników, zmiana aparatu jest możliwa bez ponownego drapowania.

Jednorazowe osłony kopułowe i osłony boczne z taśmą

Szeroka gama torebek Dome i Band z elastyczną bez lateksową, zapakowaną w folię, dzięki czemu można łatwo wybrać i używać torby. Wszystkie nasze torby wykonane są z wysokiej jakości specjalnej folii przeciw-blokującej PE.

Jednorazowe osłony – elementy urządzeń i okablowanie

  • Sterylne pokrowce na przewody
  • Osłony w kaształcie prostokątnego worka


Serwis urządzeń medycznych

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową oraz wszelką pomoc związaną z eksploatacją sprzętu medycznego dostępnego w naszej ofercie.

Zgłoszenia serwisowe prosimy kierować bezpośrednio do punktów serwisowych umieszczonych w paszportach technicznych, instrukcjach obsługi urządzeń lub bezpośrednio do nas: kontakt@medmech.pl.

Rozwiążemy każdy problem!

Doradztwo i wsparcie

W ramach współpracy zapewniamy doradztwo i merytoryczne wsparcie oraz kompleksową opiekę zarówno na etapie planowania zakupu (pozyskania brakujących środków), jak również przy jego finalizowaniu, a także w trakcie użytkowania wybranego sprzętu medycznego i jego serwisowania.

Stwarzamy możliwość wypróbowania każdego sprzętu podczas prezentacji w placówce służby zdrowia u potencjalnego użytkownika oraz wypożyczenia urządzeń na testy - sprzęt demo. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi i bardzo dobre relacje ze środowiskiem personelu medycznego - można nam zaufać!

MedMech
Michał Polański
ul. Józefa Marka 19a/38
34-600 Limanowa

NIP 6781523551
REGON 383551476

Partnerzy
EmMed     Neo Plus     Neo Plus     Blok Operacyjny
Syrmed
Top