Kardiologia

Nowoczesny, mobilny sprzęt i urządzenia do pomiaru fal EKG, tętna, arytmii, PAOD i parametrów pochodnych.

VenoScreen

VenoScreen VenoScreen

Ocena naczyń za pomocą urządzenia VenoScreen opiera się na metodzie Geseniusa Kellera i umożliwia równoczesny 4-kanałowy pomiar metodą oscylometryczną w dwóch opcjach:

  • na ramieniu i stawie skokowym
  • opcjonalnie na ramieniu i palcach nogi
Urządzenie, dzięki dodatkowemu oprogramowaniu, umożliwia pomiar Prędkość Fali Tętna i parametrów pochodnych (wymagany jest dodatkowy kanał EKG). Wyniki porównywalne są z wartościami mierzonymi metodą dopplerowską.

Zastosowanie

Rozpoznanie PAOD (Choroby Zarostowej Tętnic Obwodowych)

Wiarygodna ocena zaburzeń krążenia dzięki zautomatyzowanym pomiarom 4- kanałowym. Porównywalny do wskaźnika doplerowskiego wskaźnik oscylometryczny dla kończyn dolnych i górnych jest obliczany. W przeciwieństwie do metody dopplerowskiej, w VenoScreen parametry są mierzone równocześnie.


Ocen stanu naczyń (badanie przesiewowe naczyń)

Zmiany miażdżycowe prowadzą do utraty elastyczność naczyń. W początkowej fazie zmiany te występują bez objawów klinicznych. Dlatego też wczesne diagnozowanie w szczególności u pacjentów wysokiego ryzyka (np. cukrzyków) jest ważne.


Kontrola terapii

Zmiany krążenia krwi przed i po interwencji (leki naczyniowe, trening modulujący funkcję naczyń obwodowych) mogą być ocenione obiektywnie i przy niewielkich kosztach.

Serwis urządzeń medycznych

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową oraz wszelką pomoc związaną z eksploatacją sprzętu medycznego dostępnego w naszej ofercie.

Zgłoszenia serwisowe prosimy kierować bezpośrednio do punktów serwisowych umieszczonych w paszportach technicznych, instrukcjach obsługi urządzeń lub bezpośrednio do nas: kontakt@medmech.pl.

Rozwiążemy każdy problem!

Doradztwo i wsparcie

W ramach współpracy zapewniamy doradztwo i merytoryczne wsparcie oraz kompleksową opiekę zarówno na etapie planowania zakupu (pozyskania brakujących środków), jak również przy jego finalizowaniu, a także w trakcie użytkowania wybranego sprzętu medycznego i jego serwisowania.

Stwarzamy możliwość wypróbowania każdego sprzętu podczas prezentacji w placówce służby zdrowia u potencjalnego użytkownika oraz wypożyczenia urządzeń na testy - sprzęt demo. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi i bardzo dobre relacje ze środowiskiem personelu medycznego - można nam zaufać!

MedMech
Michał Polański
ul. Józefa Marka 19a/38
34-600 Limanowa

NIP 6781523551
REGON 383551476

Partnerzy
EmMed     Neo Plus     Neo Plus     Blok Operacyjny
Syrmed
Top