System znakowania leków

Nowoczesny system oznaczania i klasyfikacji leków, zwiększający bezpieczeństwo pacjentów oraz warunki pracu personelu.

System znakowania leków

Narzędzia chirurgiczne Metkownica LabelKit Metkownica LabelKit

System znakowania leków

Odpowiednie oznakowanie leków ma ogromne znaczenie w każdej placówce medycznej – od prawidłowego systemu znakowania zależy bowiem nie tylko zdrowie, lecz także życie pacjentów. Właściwe etykiety umieszczone na strzykawkach bądź kroplówkach znacząco usprawniają też pracę personelu medycznego, zwiększając skuteczność opieki nad chorymi. W naszej firmie proponujemy zatem specjalny system znakowania leków w postaci niezawodnej metkownicy MCD LabelKit. To doskonały wybór do każdej placówki służby zdrowia, od niewielkiej przychodni, po szpital specjalistyczny.

Metkownica medyczna MCD LabelKit

Metkownica medyczna MCD LabelKit oferowana w naszej firmie pozwala na łatwe klasyfikowanie leków, co polepsza warunki pracy lekarzy i pielęgniarek, a także znacząco zwiększa bezpieczeństwo pacjentów. Jest to praktyczny system znakowania preparatów w formie poręcznych wkładek z nadrukowanymi etykietami. Naklejki z metkownicy medycznej MCD LabelKit zostały przygotowane zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi Amerykańskiego Stowarzyszenia Analiz i Materiałów D4777-94, wykorzystując określone oraz ogólnie przyjęte kolory do oznakowania danych leków.

System znakowania leków zwiększający bezpieczeństwo pacjentów

Proponowana metkownica medyczna pozwala na znakowanie leków w zgodzie z systemem przyjętym jako standard w wielu krajach na całym świecie. Jest on niezwykle przydatny zwłaszcza w anestezjologii, podnosząc poziom bezpieczeństwa pacjentów przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Oznakowanie leków za pomocą ujednoliconych etykiet kolorystycznych jest zalecane przez stowarzyszenia anestezjologiczne między innymi w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, Francji czy Włoszech. Do zalet tego systemu znakowania leków należą:

  • usprawnienie pracy,
  • większe bezpieczeństwo,
  • niskie koszty,
  • zgodność z międzynarodowymi normami.

Metkownica do oznakowania leków

Każdy wkład metkownicy medycznej MCD LabelKit wykonany jest z polipropylenu i zawiera 600 naklejek na strzykawki lub 200 przeznaczonych do linii infuzyjnych. System znakowania leków doskonale sprawdza się na sali operacyjnej – można go wykorzystywać bezpośrednio na stole, łącząc wkłady za pomocą zaczepów albo zawieszając na specjalnym uchwycie. Chcąc zadbać o odpowiednie oznakowanie preparatów, a tym samym bezpieczeństwo pacjentów, warto skorzystać z proponowanej w naszej firmie metkownicy medycznej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Serwis urządzeń medycznych

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową oraz wszelką pomoc związaną z eksploatacją sprzętu medycznego dostępnego w naszej ofercie.

Zgłoszenia serwisowe prosimy kierować bezpośrednio do punktów serwisowych umieszczonych w paszportach technicznych, instrukcjach obsługi urządzeń lub bezpośrednio do nas: kontakt@medmech.pl.

Rozwiążemy każdy problem!

Doradztwo i wsparcie

W ramach współpracy zapewniamy doradztwo i merytoryczne wsparcie oraz kompleksową opiekę zarówno na etapie planowania zakupu (pozyskania brakujących środków), jak również przy jego finalizowaniu, a także w trakcie użytkowania wybranego sprzętu medycznego i jego serwisowania.

Stwarzamy możliwość wypróbowania każdego sprzętu podczas prezentacji w placówce służby zdrowia u potencjalnego użytkownika oraz wypożyczenia urządzeń na testy - sprzęt demo. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi i bardzo dobre relacje ze środowiskiem personelu medycznego - można nam zaufać!

MedMech
Michał Polański
ul. Józefa Marka 19a/38
34-600 Limanowa

NIP 6781523551
REGON 383551476

Partnerzy
EmMed     Neo Plus     Neo Plus     Blok Operacyjny
Syrmed
Top